Учні Київської МАН опинилися у центрі уваги преси, інвесторів, новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів, представників підприємств, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторів інвестиційних проектів, експертів в різних галузях економіки, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності, представників авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, владних та наукових структур України. Молоді дослідники розширили свої професійні зв’язки, одержали корисні контакти, ознайомилися з досвідом старших колег, отримали компетентну оцінку власних проектів від професіоналів, почули пропозиції щодо удосконалення та розвитку своїх ідей, відчули потік нових ідей та професійного натхнення.

Особливо приємно, що Влад Котов, СЕО компанії «BSHARKS» − бізнес-акселератора з командою понад 200 міжнародних фахівців рівня МВА, особисто запросив двох наших талановитих  розробників до участі у Startup-алеї, у рамках якої відбувся перший в Україні фізичний краудфандинг − всі кошти,  зібрані від продажу квитків, за результатами відкритого голосування будуть направлені на фінансування трьох startup-проектів. Отже, серед 30 інших винахідників наймолодшими учасниками Startup-алеї стали:

  • Житник Дмитро Олександрович, учень 11 класу Київського природничо-наукового ліцею  № 145, автор проекту «Прилад для очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продуктів розпаду». Посів І місце у категорії «Інженерія» на VІІІ конкурсі науково-технічної творчості «Intel-Техно Україна 2016-2017» − національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair) (11-14.10.2016);
  • Наконечний Олексій  Володимирович, учень 10 класу ліцею № 208, вихованець Станції юних техніків Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району м. Києва, автор проекту «Безпілотний плавучий транспортний апарат». Посів ІІІ місце у номінації «Технічна творчість та винахідництво» на VІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (15-17.11.2016).

Виставка в рамках Форуму продемонструвала наявний потенціал українського інноваційного ринку та перспективи його розвитку. На ній були представлені також науково-технічні розробки Національної академії наук України, галузевих академій, ВНЗ, НДІ тощо. На окремому стенді Київської Малої академії наук учнівської молоді свої інноваційні проекти за допомогою  макетів та постерів презентували  такі обдаровані молоді дослідники:

  • Бойко Павло Олександрович, учень 11 класу гімназії «Академія», автор проекту «Визначення ефективності геотермального теплового  насоса». Посів ІІ місце  у номінації «Екологія та ресурсозбереження» на VІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (15-17.11.2016); ІІ місце у категорії «Інженерія» на VІІІ конкурсі науково-технічної творчості «Intel-Техно Україна 2016-2017» − національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair) (11-14.10.2016); ІІ місце у 2015 році та ІІІ місце у 2014 році на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні технічних наук.
  • Давиденко Олексій Анатолійович, студент І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, автор проекту «Спам-фільтр з можливістю добування характерних сигнатур із контейнерів графічного типу». Посів І місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2016 року у відділенні комп’ютерних наук, секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем». Стипендіат Президента України 2016 року.
  • Жартовська  Елізавета Сергіївна, учениця 11 класу гімназії «Академія», автор проекту «Підвищення ефективності систем протипожежного водопроводу висотних будівель використанням водних вогнегасних речовин». Посіла ІІ місце у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології» на VІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (28-30.10.2015); ІІ місце у 2015 році та ІІ місце у 2014 році у відділенні технічних наук та ІІІ місце у відділенні хімії та біології 2015-го року на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.

Керівництво Київської Малої академії наук висловлює вдячність за запрошення учнів  безкоштовно взяти участь у заході, надання стенду та створення усіх умов для плідної презентації власних інноваційних ідей у рамках Міжнародного Форуму «INNOVATION MARKET» та Startup-алеї:

  • Анатолію Вікторовичу Ткаченку, генеральному директору ООО «Міжнародний виставковий центр»;
  • Івану Анатолійовичу Ткаченку, заступнику генерального директора ООО «Міжнародний виставковий центр»; керівнику Департаменту організації та планування заходів, керівникові проекту «INNOVATION MARKET»; 
  • Олександру Миколайовичу Зубарєву, керівникові лабораторії НДІ ІВ НАПрНУ, голові Ради ВГО «Українська Рада винахідників і новаторів»;
  • Владу Котову, СЕО компанії «BSHARKS».

Бажаємо молодим талановитим винахідникам успіху у подальшій реалізації власних інноваційних ідей та проектів, визнання наукової спільноти та учасників ринку інновацій України та світу!

 

Источник:  Київська Мала академія наук

 

Нашли опечатку? Выделите фрагмент и нажмите Ctrl+Enter.

Новости о науке, технике, вооружении и технологиях.

Подпишитесь и будете получать свежий дайджест лучших статей за неделю!